חדשות והצעות

פגישת ייעוץ ראשונה חינם

הינכם מוזמנים להתקשר למשרדנו 02-5665122 או ליצור קשר בטופס לתיאום פגישה ללא התחייבות

לחץ כאן להשארת פרטים

הידעת?

ללא ניהול תקין ויעיל של הנהלת חשבונות העסק עלול להסתבך עם רשויות המס

מנהל חשבונות

לרוב עובר קורס הכשרה, כאשר את עיקר הידע הפרקטי צוברים במשרדי רואי חשבון.

הנהלת חשבונות בירושלים

business

משרדנו מעניק שירותי הנהלת חשבונות לעצמאים וחברות, הן בשיטה החד צידית, והן בשיטה הכפולה. כחלק מהשירות המקיף הנעשה במשרדנו איננו מסתפקים בעריכת הדוחות החשבונאים בלבד, אלא מלווים את העסק כבר בשלב הנהלת החשבונות, בטיפול יעיל מהיר ומקצועי על-ידי מיטב מנהלי ומנהלות החשבונות.

מי זקוק לשירותי הנהלת חשבונות?

business

למעשה, כל עסק חייב בניהול חשבונותיו עך-פי החוק. כיום ישנן תוכנות ואתרים באינטרנט המספקים שירותים למי שמעוניין לנהל את חשבונותיו באופן עצמאי. שימוש בתוכנות אלו לא מומלץ לעסקים רציניים המוציאים חשבוניות רבות, וכן עשוי להיות לא יעיל בעסקים בהם הזמן של הלקוח יקר, וכל טעות יקרה כפליים!
אנו ממליצים לא להתפשר ולקבל שירות אמין ומקצועי, על-ידי מנהלי חשבונות שזה עיסוקם העיקרי. כפי שלא הייתם חולמים להגיש תביעה משפטית לבד, כך לדעתנו לא מומלץ לעסקים רציניים לבצע את הנהלת החשבונות שלהם באופן עצמאי (אלא אם יחזיקו מחלקה פנימית להנהלת חשבונות - מצב זה עשוי להשתלם אם מדובר בחברה גדולה מאוד המפעילה מספר סניפים).

איך מתחילים? צור קשר עמנו עוד היום, לפגישה ראשונית עם רואה חשבון ללא תשלום או התחייבות, ותוכלו לשמוע עוד על שירותי המשרד בכלל, ועל הנהלת חשבונות בירושלים בפרט.